20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.1

20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.1

W dzisiejszych czasach rozmiar wesela wydaje się odgrywać znaczącą rolę. Przecież im większa uroczystość, tym większy rozmach, fajniejsza otoczka, więcej uśmiechów i roześmianych twarzy. Ale czy na pewno rozmiar wesela ma znaczenie? Jeżeli nie jesteś przekonany czy powinieneś zorganizować wesele dla 40 czy 140 osób – przedstawiamy listę 20 powodów dlaczego małe, jest piękne.

  1. Będziesz celebrować jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu z ludźmi na których najbardziej Ci zależy. Większość par przyznaje, że to jedna z największych korzyści. Małe wesele pozwala Ci zrezygnować z zapraszania gości – bo tak wypada. Dlaczego masz cieszyć się z obecności osoby, której ledwo pamiętasz, a twój partner nigdy nie widział na oczy?
  2. Czujesz się bardziej zrelaksowana. Otoczenie najbliższych przyjaciół i rodziny zamiast kilkudziesięciu dalszych znajomych z pewnością da Ci poczucie komfortu. Nawet najbardziej wyluzowana osoba, może przestać być zrelaksowana przed wielkim tłumem.
  3. Oszczędzisz dużo pieniędzy dzięki zorganizowaniu mniejszego, bardziej intymnego wesela. Oznacza to, że w Waszym budżecie zostanie więcej pieniędzy na rozpoczęcie nowej drogi w życiu. Jest to dla wielu par bardzo istotny powód, dla którego należy zredukować liczbę gości.

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply