20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.2

20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.2

W dzisiejszych czasach rozmiar wesela wydaje się odgrywać znaczącą rolę. Przecież im większa uroczystość, tym większy rozmach, fajniejsza otoczka, więcej uśmiechów i roześmianych twarzy. Ale czy na pewno rozmiar wesela ma znaczenie? Jeżeli nie jesteś przekonany czy powinieneś zorganizować wesele dla 40 czy 140 osób – przedstawiamy listę 20 powodów dlaczego małe, jest piękne.

 

 

  1. Możesz zaszaleć w wydawaniu pieniędzy. Niektóre pary decydują się na zmniejszoną liczbę gości po to, ażeby mogli puścić wszystkie hamulce i zorganizować naprawdę wystawne wesele. Jeżeli ograniczysz liczbę gości, możesz wydawać więcej pieniędzy na rzeczy, na których naprawdę Ci zależy. Dla niektórych oznacza to dużą liczbę wytrawnych dań, foodtracki i wystawne – dla innych – wyjątkowy zespół jazzowy. Bez wątpienia ograniczenie liczby gości da Wam dużo możliwości wyboru.
  2. Możesz być kreatywna z miejscem imprezy. Mniejsza liczba gości oznacza więcej potencjalnych miejsc dla zorganizowania wesela i atrakcji. Opcje z łóżkiem i śniadaniem nie będą już zabójczo drogie. Ponadto możesz zorganizować wcześniej wyjście do muzeum czy kolację w fajnej restauracji.
  3. Możesz personalizować. Małe wesele daje Ci szansę być użyć swojej kreatywności i sprawić, że Twoje wesele będzie w rzeczywistości oddawało w nim Wasz charakter. Możesz wykonać unikalne, wyjątkowo, a nawet zrobione samodzielnie elementy dekoracji. Zaproszenia i papeteria to także bardzo duże pole do popisu!

Agencja Ślubna - Nasze Wesele Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply