Pomysły i trendy florystyczne w 2017 roku

Pomysły i trendy florystyczne w 2017 roku

 

Niezależnie od tego w jakim stylu, jak duże i o jakim charakterze będzie Twoje wesele – z bardzo dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że to kwiaty będą pełniły bardzo ważną rolę w tym dniu. Czy kierujesz się w stronę pasteli, a może klasycznych kolorów – kwiaty wzmacniają tę wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Poniżej przedstawiamy trendy florystyczne, które zaobserwujemy w nadchodzącym sezonie. Czy któryś z nich znajdzie się także i u Was?

 

Delikatny styl kwiatów zebranych z ogrodu

 

Zapomnij o wykwintnych aranżacjach! W tym roku króluje luźny styl, z ręcznie wiązanymi bukietami, który sprawia wrażenie jakby kwiaty były świeżo zebrane z własnego ogrodu.

 

Dominujący kolor – odcienie zieleni

Szeroko pojęta zieleń została wybrana jako motyw przewodni w nadchodzących w 2017 roku weselach. Jest zauważalna wszędzie, od bukietów, poprzez wystrój sali, a na dodatkach kończąc.

 

 

 

 

 

 

Eko-świadomość w cenie

 

Kwiaty sezonowe cieszą się wielką popularnością, jednakże nie ma nic przeciwko wykorzystaniu kwiatów dzikich, wysuszonych czy nawet sztucznych! Pozwoli to nie tylko być przyjaznym dla środowiska, ale niekiedy także zaoszczędzić troszkę pieniędzy.

 

 

Instalacje florystyczne

 

Wewnętrzne i zewnętrzne instalacje florystyczne pojawiły się na weselach stosunkowo niedawno. Natomiast dopiero w tym roku będzie to prawdziwy szał! Ścianki, łuki, przedsionki – takie instalacje budzą zachwyt i świetnie wyglądają na zdjęciach. Ściana kwiatowa od podłogi, aż po sufit sprawi że kwiaty będą pełniły kluczową rolę w wystroju.

 

Kwiaty we włosach

 

Kwieciste korony ponownie i w tym roku pojawią się na głowach wielu przyszłych Panien Młodych. Co więcej, konstrukcje te będą bardziej okazałe i dopracowane, często nawet zastępując welon.

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply