Kalendarz imprez targowych

Kalendarz imprez targowych

Gdy termin ślubu jest już zarezerwowany - możemy rozpocząć odliczanie! W ostatnich wpisach Karolina przedstawiła skuteczny sposób na ominięcie organizacyjnego stresu (http://naszewesele.com/organizacja-wesela/planowanie/) . Aby nadchodząca "weselna gorączka" była dla Was przyjemnym doświadczeniem, warto jak najwcześniej rozpocząć przygotowania do nadchodzącej uroczystości

Pamiętajmy, że spraw jest całe mnóstwo. Wybór sukni, samochodu, kolorystyki, atrakcji weselnych, zespołu… można by wymieniać i wymieniać, a i tak ciężko będzie zamknąć ostateczną listę weselnych spraw.

Oczywiście w dobie internetu możemy w kilka minut wyszukać dużą liczbę branżowych usługodawców. Warto jednak wybrać się na jedną z branżowych imprez targowych. Podczas takich spotkań możecie dotknąć i poczuć oferowane przez rynek usługi, zaczerpnąć fantastycznych inspiracji. Targi zapewniają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, zaczerpnięcia porad ekspertów czy bezpo
średniego kontaktu z interesującym usługodawcą. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy najważniejszych imprez targowych!

 

16 Października, Wrocław Stadion Wrocław, Mega Dolnośląskie Targi Ślubne http://targislubne.org

Najbliższe targi odbędą się już 16 października we Wrocławiu. Na scenie głównej odbędą się liczne pokazy mody ślubnej, pokazy taneczne.

Bilety: 25zł 

22-23 Października, Warszawa, Hotel Mariot. Wedding Show - http://wedding-show.pl

Nowoczesne targi ślubne połączone z ideą Do It Yourself. Liczne warsztaty i panele eksperckie są okazją do poznania branży i ciekawych rozwiązań podczas Waszego wesela.

Bilety: 22zł/dzień

6 listopada, Gdańsk, Amber Expo. Targi Młodej Pary http://targimlodejpary.pl/

Spotkania z ekspertami, pokazy na scenie, koncerty najlepszych zespołów weselnych w specjalnie wydzielonej strefie akustycznej oraz konkursy z cennymi nagrodami - to wszystko czeka na was podczas Targów Młodej Pary. Z pewnością jest to wydarzenie godne polecenia. Targi Młodej Pary organizowane są także w Krakowie 14-15 stycznia i w Warszawie 26 lutego.

Bilety: 15zł

19-20 Listopada, Warszawa, PGE Narodowy. Targi Ślubne Wedding – http://targislubnewedding.pl

Jest to już trzecia edycja jednych z największych targów branżowych. Na ponad 4000 metrów kwadratowych zaprezentuje się ponad 300 wystawców i usługodawców z branży weselnej.

14-15 Stycznia, Warszawa Pałac Kultury i Nauki. Targi Polska Gala Ślubna - http://www.targislubne.com

Polska Gala Ślubna to bardzo atrakcyjne wydarzenie. Setki wystawców zaprezentują swoje produkty i usługi w Pałacu Kultury i Nauki. Główną atrakcją wydarzenia są piękne pokazy mody ślubnej.

Bilety: 20zł/dzień

15 Stycznia, Poznań, Pawilony MTP, Wielka Poznańska Gala Ślubna http://targi-slubne.pl

13 edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie branży w Wielkopolsce. Setki wystawców tworzą niezwykle widowiskowe pokazy mody ślubnej i atrakcji weselnych. Na szczególną uwagę zasługuje ogromna oferta samochodów ślubnych.

Bilety: 26zł/dzień

15 Stycznia, Kraków, ICE Kraków Targi Ślubne – http://Targislubne.pl

To inicjator imprez targowych w Polsce. Pierwsza edycja imprezy Targi Ślubne wystartowała w 1998r. Na dużej scenie odbywają się liczne pokazy mody ślubnej, prezentacje fryzur, makijażu, występy artystyczne czy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

18-19 Lutego, Warszawa Hala MT Polska. Outlet Targi Ślubne - http://www.targislubnetorwar.pl

Jest to XIII edycja targów, które do tej pory inaugurowały sezon na warszawskim Torwarze. W tym roku organizatorzy pozytywnie zareagowali na potrzeby rynkowe zmieniając swoją formułę w imprezę czysto handlową. Impreza ta to zwieńczenie sezonu i początek wyprzedaży. Impreza ta może okazać się prawdziwym strzałem w 10.

Piotr

Agencja ślubna Nasze Wesele

Naszewesele.com

No Comments Yet.

Leave a reply