Open Wedding Day w Hotelu Boss

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w najbliższą niedzielę Hotelu Boss w Warszawie, gdzie odbędą się targi Ślubne Open Wedding Day! Jest to coroczna impreza - dzień otwarty, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z ofertą branży ślubno-weselnej.

W programie imprezy znajduje się prezentacja najnowszych trendów ślubnych, dekoracji sal, a także oferty licznych firm z branży! Na targach zaprezentują swoje oferty firmy z dziedzin: - organizacji ślubów - filmu i fotografii - zespoły muzyczne - wynajem samochodów ślubnych - dekoracje - wizaż (z możliwością wykonania makijażu próbnego) - salony sukien ślubnych - biżuteria

Ponadto, podczas dnia otwartego będzie możliwość rozmowy z naszymi konsultantami na każdy temat związany z organizacją Twojego wesela! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także opowiemy jak wygląda praca wedding plannera!

Zwieńczeniem imprezy będzie loteria, podczas której Wśród osób, które wypełnią ankietę wylosowane zostaną atrakcyjne nagrody, m.in. kupony rabatowe czy vouchery 🙂 Nasza agencja także przygotowała dla Was upominki 😉

Data imprezy: 02.04.2017 (niedziela)

od godz. 12:00 - 17:00, Wstęp wolny

Adres: Hotel Boss, ul. Żwanowiecka 20, Warszawa

Gorąco zapraszamy!

Piotr

Agencja Ślubna Nasze Wesele

 

 

W Hotelu Boss w Warszawie, czeka Ciebie przepiękna sala bankietowa, wyśmienita kuchnia i szereg innych, weselnych atrakcji. W tym miejscu łatwo stworzysz niezapomnianą atmosferę ślubnej imprezy. Oprócz tradycyjnego przyjęcia w sali proponowane są także wesele w plenerze, które są popularne szczególnie wiosną i latem. Jednym z atutów imprezy ślubnej w warszawskim Hotelu Boss jest znakomita restauracja. Proponowane są smaczne, tradycyjne dania serwowane przez doświadczoną i serdeczną obsługę. Do dyspozycji Młodej Pary pozostaje przestronna Restauracja Malinowa lub Restauracja Stary Młyn urządzoną w klimacie folklorystycznym.

No Comments Yet.

Leave a reply