O nas

Nasze wesele Wedding Planners.

Ślub i wesele, to najprawdopodobniej najważniejszy i najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Każda przyszła Para Młoda marzy, aby to wspomnienie pozostało w pamięci jako najlepsze, bajkowe i wyjątkowe. Nikt jednak nie uprzedza przed wyzwaniem jakie bierzecie na swoje barki. Jak w związku ze stresem, brakiem umiejętności perfekcyjnego planowania oraz nieznajomością rynku podwykonawców, zapanować nad idealnym przebiegiem obu tych uroczystości? Odpowiedzią na to pytanie jest agencja Nasze Wesele. Razem z nami sprawisz, że Wasz dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany. „To miejsce dla każdej pary, dla której ten dzień ma być najlepszym ślubnym prezentem”

Poznaj nasz zespół

Dlaczego my?

1.

Wesela to nasza pasja. Ten wspaniały dzień, gdy dwoje ludzi ślubuje sobie miłość i wierność za każdym razem wygląda inaczej, kultywuje odmienne zwyczaje i tradycje, jednakże zawsze pełny jest wielkich emocji i szczerej miłości.

2.

Wesele to wymarzony i niepowtarzalny dzień dla dwójki osób - nowożeńców. Nie stosujemy sztywnych schematów, a każde organizowane przez nas wesele jest ,,skrojone na miarę" tak, by jak najlepiej ukazać w nim Waszą historię.

3.

Nasze Wesele to miejsce, w którym znajdziecie porady, informacje, ciekawostki oraz najnowsze trendy z branży ślubno-weselnej. Z naszym zespołem zorganizowanie niepowtarzalnej uroczystości wyda się Wam prostsze niż myślicie.

Misja, cele & wartości

page2_img2

Twoje zadowolenie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. To jest Wasz dzień. Każde wesele tworzone jest od podstaw, tak aby możliwie najlepiej oddać w nim Waszą niepowtarzalną historię.

page2_img3

Doświadczenie.

Zorganizowanie niepowtarzalnej imprezy to wymagające wyzwanie. Od lat zajmujemy się kreacją wyjątkowych wydarzeń. Posiadamy doświadczenie niezbędne do realizacji najśmielszych pomysłów.

page2_img4

Współpraca.

Posiadamy bardzo szeroką bazę usługodawców z branży, z którymi utrzymujemy bliskie relacje. Dbamy o to, by każdy szczegół pasował i tworzył spójną, zachwycającą całość.

page2_img5

Kreatywność.

Nasz zespół tworzą ambitni i kreatywnych konsultanci, dla których wesela nie są tylko pracą, a całym życiem. Każda impreza jest nowym przeżyciem i wielką przyjemnością.

Kontakt

Jesteśmy dostępni dla Państwa każdego dnia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy radą, wiedzą i doświadczeniem w każdej, nawet najmniejszej sprawie.

kontakt