Nasz zespół

Nasz zespół.

Jesteśmy zgranym, doświadczonym zespołem.

Służymy radą, wiedzą i doświadczeniem w każdej, nawet najmniejszej sprawie dotyczącej Twojego wesela.

kontakt

Piotr Wąsowski

Jego przygoda z weselami rozpoczęła się kilka lat temu gdy po raz pierwszy użyczył swój samochód do uroczystości kolegi. Jak twierdzi, możliwość towarzyszenia zakochanym w tym pięknym dniu to nie praca – to prawdziwe szczęście. Piotr jest naszym ekspertem w dziedzinie logistyki i atrakcji weselnych. Pełny energii, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do każdej sytuacji.

Aleksandra Domańska.

Zawsze uśmiechnięta i dobrze zorganizowana. Uwielbia mieć wszystko pod kontrolą. Ola jest naszą specjalistką od makijażu - szkoła wizażu, sesje zdjęciowe oraz własne doświadczenie i stale pogłębiana wiedza sprawiają, że każdy nie tylko będzie wyglądał, ale także czuł się pięknie.

Michalina Kapłon.

Studiowała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na paryskiej Sorbonie. Od zawsze zainteresowana tematem organizacji imprez, jednak największą pasją są dla niej śluby. Dzięki pracy przy tworzeniu prywatnych ceremonii, łączy swoją potrzebę kreatywności i zmysł organizacyjny, co owocuje wyjątkowymi wydarzeniami na najwyższym poziomie. Spełnianie Państwa marzeń to dla niej pasja i zawsze równie wielkie wyzwanie..

Paulina Mabiala.

Nasza specjalistka od sytuacji kryzysowych. Świetnie zorganizowana, zawsze pełna pozytywnej energii i nastawienia. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a każdy, nawet najmniejszy szczegół musi być perfekcyjny. Przygodę z organizacją imprez i eventów zaczęła na łamach warszawskich klubów. Jednak już po pierwszym zorganizowanym weselu wiedziała, że właśnie w tym się spełnia i to daje jej szczęście i energię do realizowania kolejnych projektów. Pasją Pauliny jest szeroko pojęty wizaż oraz samba brazylijska.