10 porad na romantyczne wesele w ogrodzie cz.2

10 porad na romantyczne wesele w ogrodzie cz.2

Planujesz może wesele w plenerze? Przygotowujesz ogród na swoje wyjątkowe przyjęcie? Gratulujemy wyboru! Przed Tobą trudne zadanie, ale z pewnością będzie to wyjątkowa uroczystość. Wesela w plenerze czy ogrodzie bardzo zyskały na popularności i są coraz częstszym wyzwaniem dla wedding plannerów. Hotele i restauracje także wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom udostępniając swoim klientom otwarte przestrzenie. Taką uroczystość możesz również zorganizować w większym ogrodzie u swoich przyjaciół! Musisz jednak pamiętać, że matka natura lubi platać figle i zawsze musisz mieć gotowe rozwiązania na wypadek burzy czy intensywnych opadów. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które należy mieć na uwadze przygotowując się do wesela plenerowego.

  • Jeżeli planujesz wesele latem, pamiętaj aby zapewnić cień. Być może Twoja ceremonia odbywać się będzie w 30 stopniowym upale, nie chcesz przecież by Twoi goście walczyli o ustanie na nogach prawda? Możesz przygotować też zimną lemoniadę, tak aby wszyscy zadbali o odpowiednie nawodnienie.
  • Jeżeli twoje miejsce jest troszkę schowane na uboczu – pamiętaj aby dać gościom odpowiednie wskazówki jak je znaleźć. Adnotacja dotycząca uwzględnienia ekstra czasu na dojazd da do myślenia i skłoni do wyjazdu kilka minut wcześniej.
  • Pozostaw delikatne dekoracje. Ogród sam w sobie jest przepiękny. Delikatne oświetlenia i projekty DIY powinny w zupełności wystarczyc.
  • Wybierając suknię ślubną pamiętaj, że ceremonia odbędzie się na zewnątrz!
  • Wybieraj kwiaty, które wytrzymują upały. Jeżeli pracujesz z florystką powinna doradzić Ci odpowiednie kwiaty. Pamiętaj też by w miarę możliwości umieścić je w cieniu.

No Comments Yet.

Leave a reply