20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.3

20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.3

W dzisiejszych czasach rozmiar wesela wydaje się odgrywać znaczącą rolę. Przecież im większa uroczystość, tym większy rozmach, fajniejsza otoczka, więcej uśmiechów i roześmianych twarzy. Ale czy na pewno rozmiar wesela ma znaczenie? Jeżeli nie jesteś przekonany czy powinieneś zorganizować wesele dla 40 czy 140 osób – przedstawiamy listę 20 powodów dlaczego małe, jest piękne.

7.  Spędzisz zdecydowanie więcej czasu z gośćmi. Na jak wielu weselach chciałeś dłużej porozmawiać z parą młodą, ale w rzeczywistości warunki do tego były bardzo niesprzyjające? Można odnieść wrażenie, że nasza obecność jedynie spełnia swój obowiązek. Małe wesela są zupełnie różne. Kiedy lista gości jest ograniczona para młoda ma więcej czasu by spędzić go z każdym z obecnych na ich przyjęciu, sprawić by czuli się komfortowo.

  1. Twoi goście będą bardziej zrelaksowani. Ponieważ będziesz w stanie spędzić zdecydowanie więcej czasu z Twoimi weselnikami, sprawisz przez to że poczują się na Twoim weselu jak w domu. Co więcej, jeżeli wesele jest małe – będę mieli okazję poznać się lepiej i wspólnie celebrować Wasze święto. Jest to fantastyczna okazja by Wasi najbliżsi, często z bardzo odległych rodzin, połączyli się w tym radosnym dniu.
  2. Projekty – Do it Yourself (DIY) – są prostsze i przyjemniejsze. To prawda! Wiele elementów wystroju i zabawy na weselu może być wykonana samodzielnie, co tworzy unikalny charakter wesela. Jest znacznie prościej stworzyć projekty DIY dla 50 osób, niż dla 150 prawda? Co więcej, takich 30 ręcznie wykonanych prac, będzie znacznie bardziej docenione niż 300 zrobionych na szybko i bez włożonego serca.

No Comments Yet.

Leave a reply