20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.4

20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.4

W dzisiejszych czasach rozmiar wesela wydaje się odgrywać znaczącą rolę. Przecież im większa uroczystość, tym większy rozmach, fajniejsza otoczka, więcej uśmiechów i roześmianych twarzy. Ale czy na pewno rozmiar wesela ma znaczenie? Jeżeli nie jesteś przekonany czy powinieneś zorganizować wesele dla 40 czy 140 osób – przedstawiamy listę 20 powodów dlaczego małe, jest piękne.

  1. Twoje wesele zrobi wrażenie. Ponieważ Twoje wesele będzie mniejsze i bardziej dopracowane – z pewnością nie będzie typowe. Twoi goście bywają na wielu weselach, ale to z pewnością będzie zapamiętane i wspominane wiele razy.

 

  1. Możesz pracować w mniejszym przedziale czasowym. Z ograniczoną liczbą gości i obowiązków do wypełnienia, będzie miała okazję skrócić czas od narzeczeństwa do stanu małżeńskiego. Jeżeli chcesz wziąć ślub w trzy miesiące – małe wesele z pewnością Ci na to pozwoli!
  2. Łatwiej wytłumaczyć brak zaproszenia Z małym weselem, będziesz miała łatwiej z wytłumaczeniem znajomym dlaczego nie zostali zaproszeni. Z kolei na dużym weselu, zawsze znajdzie się osoba która w kontekście innych gości, np. z uczelni, również mogła uważać że zostanie zaproszona.
  3. Możesz mieć najlepszy miesiąc miodowy. Podczas procesu planowania pary często zapominają o bardzo ważnym okresie tuż po weselu. Podczas przygotowań do małego przyjęcia możesz także zaplanować swój niezapomniany miesiąc miodowy!

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply