20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.5

20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.5

W dzisiejszych czasach rozmiar wesela wydaje się odgrywać znaczącą rolę. Przecież im większa uroczystość, tym większy rozmach, fajniejsza otoczka, więcej uśmiechów i roześmianych twarzy. Ale czy na pewno rozmiar wesela ma znaczenie? Jeżeli nie jesteś przekonany czy powinieneś zorganizować wesele dla 40 czy 140 osób – przedstawiamy listę 20 powodów dlaczego małe, jest piękne.

  1. A może wesele za granicą? Czy było Twoim marzeniem wesele nad wodą czy w innym mieście, np. za granicą – małe wesele daje Ci taką możliwość organizacyjną w rozsądnym budżecie. Zapytanie ponad 150 gości czy ruszą z tobą w podróż może być lekko ryzykowne.
  1. Możesz skraść trochę czasu sam na sam ze swoim małżonkiem. Wesele, głośno, muzyka, upływający czas, zaraz oczepiny, kolejny posiłek - stop. Zatrzymaj się na chwile, zrelaksuj. To jest Twój dzień i ty masz się z nim cieszyć. Weź troszkę czasu dla siebie. Przecież o to w tym wszystkim chodzi prawda? Niezależnie od wielkości powinnaś tak zrobić, jednakże to małe wesele jest niemalże gwarancją, że pozwolisz sobie na dłuższą lub krótszą chwilę rozluźnienia.

 

  1. Nie masz obowiązku krótkich rozmów z osobami, których znasz tylko powierzchownie. Nie zależy Ci przecież w tym dniu na rozmowie z osobą którą widziałeś tylko raz w życiu, a Wasza relacja ogranicza się do like’owania postów na facebooku? To mało interesujące. A co ze współpracownikami z boxu w firmie? Z nie wszystkimi znajdujesz przecież wspólny język. Na małym weselu nie masz tej presji i nie musisz uwzględniać ich w swoich planach.

No Comments Yet.

Leave a reply