20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.6

20 powodów, dla których warto mieć małe wesele cz.6

W dzisiejszych czasach rozmiar wesela wydaje się odgrywać znaczącą rolę. Przecież im większa uroczystość, tym większy rozmach, fajniejsza otoczka, więcej uśmiechów i roześmianych twarzy. Ale czy na pewno rozmiar wesela ma znaczenie? Jeżeli nie jesteś przekonany czy powinieneś zorganizować wesele dla 40 czy 140 osób – przedstawiamy listę 20 powodów dlaczego małe, jest piękne.

 

  1. Twój fotograf będzie Ci naprawdę wdzięczny. Większość fotografów zwyczajnie kocha pracować na mniejszych, intymnych weselach. Mogą się oni wówczas skupić na uzyskaniu najlepszych ujęć, zamiast usiłować złapać każdego na kolejnych wspólnych fotografiach.
  1. Łatwiej być przyjaznym dla środowiska. Przy organizacji wesele tworzy się bardzo duża odpadów. Z mniejszą ilością osób – używa się mniejszej ilości papieru, jedzenia itp.
  2. Możesz przestać się przejmować. Z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi na komfortowych miejscach możesz czuć się lekko, bez zmartwień tańczyć, puszczać muzyką którą ty lubisz i celebrować na swój sposób.
  3. To wesele, a nie zjazd starych przyjaciół. Nie ma potrzeby by płacić duże kwoty za każdego gościa, tylko po to by przypomnieć mu o starej znajomości. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to kuszące, jednak z pierwszym małżeńskim pocałunkiem będzie zależeć Ci tylko na celebrowaniu Twojego szczęścia, a nie wspominkach z dawnych lat.

Agencja Ślubna - Nasze Wesele Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply