25 świetnych pomysł na wesele w lato cz.2

25 świetnych pomysł na wesele w lato cz.2

Lato to najpopularniejszy sezon na wesele. Ta pora roku otwiera wiele możliwości, udostępnia mnóstwo pięknych miejsc weselnych, pomysłów na dekoracje i kwitnące kwiaty - łatwo więc zrozumieć dlaczego tak jest. Aby pomóc wszystkim, którzy planują wesele w porze letniej -  przygotowaliśmy listę kilku letnich pomysłów na wesele.

 

  1. Zorganizuj dla gości letni obóz!

Nie ma wątpliwości, kochamy pomysł ślubu w ramach kilkudniowego wyjazdu! Niczym szkolne obozy ze szkolnych lat, pozwoli to Wam cieszyć się chwilą i zapomnieć o trudach codziennego życia.

 

  1. Wyjść za mąż na wybrzeżu

Czy jest coś bardziej urokliwego niż powiedzieć sobie tak na wybrzeżu czy molo? Z pewnością jeżeli lubisz taki morski klimat, będzie to świetne rozwiązanie.

 

  1. Ślub na własnym podwórzu

Czasami to wyjątkowe miejsce ślubu jest bliższe niż myślisz – na przykład na własnym podwórku. Wesele na podwórku może być tak swobodne lub eleganckie, jak chcesz. Wystrój i dekoracje można przygotować wedle uznania, dopasować do stylu ślubu.

 

9. Użyj słoików do napojów
Można pomyśleć, że pomysł na słoik jest już zakończony na weselu - ale w rzeczywistości nie jest to trend - od bardzo długiego czasu był podstawą w budżetowych weselach.

10. Latarnie, latarnie i jeszcze raz latarnie!
To one pomogą ci wykreować niepowtarzalną atmosferę letniego wesele. Piękne i romantyczne pięknie podkreślą wyjątkowość wydarzenia.

 

Nasze Wesele - Agencja Ślubna

No Comments Yet.

Leave a reply