25 świetnych pomysł na wesele w lato cz.3

25 świetnych pomysł na wesele w lato cz.3

Lato to najpopularniejszy sezon na wesele. Ta pora roku otwiera wiele możliwości, udostępnia mnóstwo pięknych miejsc weselnych, pomysłów na dekoracje i kwitnące kwiaty - łatwo więc zrozumieć dlaczego tak jest. Aby pomóc wszystkim, którzy planują wesele w porze letniej -  przygotowaliśmy listę kilku letnich pomysłów na wesele.

  1. Użyj roweru w dekoracji i sesji zdjęciowej

Rower jest praktycznym narzędziem! Bardzo wdzięcznie zaprezentujesz na nim swoją dekorację. Ponadto, rower jest fantastycznym elementem oryginalnych sesji ślubnych. A może kochasz motocykle? To też świetny pomysł do wykorzystania na weselu w lato.

 

  1. Weź ślub w nocy

Można by pomyśleć, że nocna ceremonia nie jest najlepszym pomysłem. W upalne dni latem jest to jednak idealny moment na organizowanie weselnych uroczystości ślubnych.

 

  1. Graj w gry na Trawniku

Gry planszowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. A gry planszowe na trawniku podczas wesela - są zabawą i łatwym sposobem na utrzymanie gości zainteresowania podczas przerw w muzyce.

 

  1. Popcorn Bar

Popcorn bar to świetny pomysł. Twoi goście docenią możliwość schwytania popcornu jako części deseru, a nawet wziąć na drogę.

 

  1. Zmieszaj i dopasuj kolorowe kolory do swojego schematu

Kolory ślubne mogą być świetnym miejscem na zabawę w dzień ślubu. Zmieszaj i dopasuj żywe kolory, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju wygląd ślubny!

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply