25 świetnych pomysł na wesele w lato cz.4

25 świetnych pomysł na wesele w lato cz.4

Lato to najpopularniejszy sezon na wesele. Ta pora roku otwiera wiele możliwości, udostępnia mnóstwo pięknych miejsc weselnych, pomysłów na dekoracje i kwitnące kwiaty - łatwo więc zrozumieć dlaczego tak jest. Aby pomóc wszystkim, którzy planują wesele w porze letniej -  przygotowaliśmy listę kilku letnich pomysłów na wesele.

  1. Ustaw stogi siana jako siedzenia i dekoracja

Bele siana to prosty sposób na dodanie wyjątkowego uroku dla miejsca ślubu. Idealnie nadają się na zewnątrz uroczystości. Można wykorzystać je na wiele sposobów.

  1. Obiad w stylu BBQ

Każdy kocha klasyczny obiad w stylu grilla, więc dlaczego nie urządzić wesele w tej tonacji? Luźna formuła grila pozwala zachować fajny nastrój, bez nadmiernie pompatycznych chwil.

  1. Weź krótki rejs

Jeśli kiedykolwiek widziałeś film The Notebook, wiesz dlaczego krótki rejs łodzią jest romantyczny. Może zdecydujesz się na ślub nad wodą a następnie wyruszysz w krótki rejs? Czemu nie!

  1. Odpal fajerwerki

Fajerwerki na weselu to świetny pomysł, ale sugerujmy aby pozostawić je profesjonalistom. Ich wystrzelenie kojarzy nam się z bardzo podniosłymi wydarzeniami, a takim bez wątpienia jest Twój ślub! Z pewnością zrobią wielkie wrażenie!

  1. Ustaw stoły piknikowe na kolację

Stoliki piknikowe mogą być doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzaju rustykalnego ślubu.

Agencja Ślubna - Nasze Wesele

Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply