5 porad dla dobrego snu przed weselem

5 porad dla dobrego snu przed weselem

Wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami, a ogrom spraw organizacyjnych Cię przytłacza? Za dużo stresu i nie możesz zasnąć? Dzisiaj podpowiemy Ci jak zadbać o dobry sen przed Twoim wielkim dniem.

 

Dobry sen to podstawa zdrowego życia i właściwego funkcjonowania. W szczególności jeżeli jest to dzień przed Twoim ślubem! Poniżej prezentujemy 5 wskazówek jak sprawić by wyspać się przed najważniejszym dniem w życiu

 

Wyłącz elektronikę

 

Uzależnienie od smartfonów to duży problem, w szczególności w dniach przed samym weselem gdzie stałe ,,bycie na łączach” jest koniecznością. Sporządź listę ważnych spraw do odhaczenia, po której to będziesz mogła spokojnie zasnąć. W dzień przed weselem nikt nie powinien zawracać Ci głowy!

 

Upewnij się, że twoje łóżko jest w idealnym stanie

 

Bez wątpienia – w łóżku spędzamy najwięcej czasu naszego życia. Pamiętaj więc aby było ono dobrej jakości, a pościel i kołdra świeże, czyste i wykonane z najlepszych materiałów. Jest to bardzo ważne, gdyż naturalne materiały zapewnią Ci spokojny sen. I

 

 

Weź przed snem ciepłą kąpiel lub prysznic

 

Nic tak nie relaksuje przed kolejnym ciężkim dniem jak gorąco kąpiel! Delikatna, rozkoszna kąpiel z bąbelkami i muzyką sprawi, że będziesz szczęśliwa!

 

Pójdź spać wcześniej

 

To wydaje się oczywiste, ale mimo wszystko wymaga podkreślenia: połóż się spać wcześnie! Twój organizm potrzebuje odpowiednio więcej czasu do regeneracji przed stresującym wydarzeniem.

 

Spraw by Twoja sypialnia wyglądała jak w domu

 

Jeżeli organizujesz swój ślub z dala od domu to ważna wskazówka dla Ciebie. Wiele osób nie wysypia się pierwszej nocy z dala od domu. Dzieje się tak gdyż nowe otoczenie nie jest dla nas przyjazne, nie przypomina nam spokojnej atmosfery sypialni. Możesz wziąć ze sobą ulubioną poduszkę co z pewnością pomoże Ci zadbać o właściwy sen.

 

No Comments Yet.

Leave a reply