5 rzeczy , które sprawią że Twoi goście krzykną – To było najlepsze wesele!

5 rzeczy , które sprawią że Twoi goście krzykną – To było najlepsze wesele!

Pomyśl przez chwilkę o weselach, na których miałaś przyjemność gościć. O czym jakich elementach pamiętasz, a o których zupełnie już nie myślisz. Następnie podsumuj – co została podkreślone, co zostało zrobione i zaplanowane właściwie. Oczywiście wszyscy chcemy wspaniałego wesela, które na długo zapadnie w pamięci naszych gości. No właśnie, ale jak to zrobić? Poniżej prezentujemy 5 rzeczy, które z pewnością zachwycą Twoich gości!

 

  1. Niespodzianki!

Tak, wszyscy je lubimy! Jeżeli zaplanujesz coś niespodziewanego dla swoich gości, coś czego nie było nigdzie indziej – na pewno zostanie to zapamiętane. Zatrudnij cyrkowca, wyjątkowy zespół, a może zorganizuj lekcje tańca? Jedna z naszych par zdecydowała się ostatnio na Silent Disco. Zaryzykowali, wielka niewiadoma – wyszło wręcz genialnie! Zamiast zwyczajnych stołów z przekąskami możesz zaaranżować interaktywne przestrzenie. Ciekawym urozmaiceniem jest też taniec grupowy czy przygotowany wcześniej układ taneczny.

 

  1. Zapewnij odpowiednią ilość rozrywek

Rozrywka nie zawsze musi być niespodzianką, tak długo jak masz przygotowaną zabawę dla gości przez całą noc. Pomyśl o osobach, które nie wiodą prymu w tańcu. Warto pomyśleć o takich elementach jak fotobudka czy gry planszowe i zręcznościowe.

 

 

  1. Krótko i słodko

Niestety, goście łatwo zapamiętają też twoje wesele jeżeli będą się na nim nudzić. Pamiętaj aby nie przedłużać zbędnie przemówień i toastów, spójrz na imprezę oczami Twoich gości. Zwróć też uwagę by goście siedzieli blisko osób z którymi znali się wcześniej. Pomoże to zacieśnić relację, ale też łatwiej będzie poznać pozostałe osoby siedzące przy weselnym stole.

 

  1. Zadbaj o komfort Twoich gości

Jeżeli to możliwe, zadbaj by goście mieli do dyspozycji spokojną przestrzeń. Patio czy hol w hotelu to odpowiednie miejsce dla krótkiego spaceru i zregenerowania sił. Zwróć też uwagę by nie zabrakło im napojów oraz ciepłych przekąsek.

 

 

  1. Interesujące i zapadające w pamięci

Pamiętaj – każde wesele musi być skrojone na miarę. Jeżeli dołożysz do swojego przyjęcia elementy, które oddawać będą Twój charakter lub upodobania – z pewnością zrobią wrażenie na Twoich weselnikach. Oczywiście nie musisz wszystkiego personalizować, kilka zauważalnych detali zrobi swoją robotę i pomoże Ci zachwycić wszystkich gości!

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply