5 sposobów by upewnić się, że Twoi goście odpowiedzą na zaproszenie cz.1

5 krótkich sposobów by upewnić się, że Twoi goście otrzymają i odpowiedzą na zaproszenie ślubne

Zapewne myślisz, że zebranie odpowiedzi od gości z potwierdzeniem przybycia będzie tak proste jak sprawdzenie maila. Niestety, bardzo często spotykamy się z pytaniami – jak taką odpowiedź uzyskać na czas! Przed tobą ciężkie przygotowania, a im wcześniej określisz kto pojawi się na Twoim weselu tym planowanie będzie prostsze i bardziej spersonalizowane pod kątem Twoich przyszłych gości. Aby sprawnie przeprowadzić zbieranie odpowiedzi przedstawiamy Wam kilka rozwiązań, które na pewno pomogą w tej kwestii.

 

  1. Daj gościom wystarczająco dużo czasu na odebranie wiadomości i odpowiedź

Wiadomo, im wcześniej tym lepiej. Otrzymanie wiadomości z zaproszeniem na 10 tygodni przed weselem jest rozwiązaniem optymalnym, z prośbą o potwierdzenie około 3-4 tygodnie przed uroczystością. Pamiętaj jednak, każde wesele jest inne, dlatego jeżeli planujesz wesele na drugim końcu świata – daj gościom odpowiednio więcej czasu na przygotowania! Jednym z fantastycznych rozwiązań jest dołączenie do listu gotowej templatki z odpowiedzią zwrotną. Twoi goście z pewnością to docenią i będą pamiętać, iż bardzo zależy Ci na odpowiedzi!

  1. Stwórz zaproszenia w formie elektronicznej

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko jest elektroniczne – dlaczego, idąc z duchem czasu, nie stworzyć elektronicznej wersji zaproszeń? Możesz dołączyć do nich link do Twojej weselnej strony internetowej, na której goście jednym kliknięcie sprawdzą wszystkie ważne informacje. To rozwiązanie pomoże Wam też zaoszczędzić troszkę pieniędzy, jako że druk zaproszeń i ich wysyłka nie należą do najtańszych rzeczy.

No Comments Yet.

Leave a reply