5 sposobów by upewnić się, że Twoi goście odpowiedzą na zaproszenie cz.2

5 krótkich sposobów by upewnić się, że Twoi goście otrzymają i odpowiedzą na zaproszenie ślubne cz.2

Zapewne myślisz, że zebranie odpowiedzi od gości z potwierdzeniem przybycia będzie tak proste jak sprawdzenie maila. Niestety, bardzo często spotykamy się z pytaniami – jak taką odpowiedź uzyskać na czas! Przed tobą ciężkie przygotowania, a im wcześniej określisz kto pojawi się na Twoim weselu tym planowanie będzie prostsze i bardziej spersonalizowane pod kątem Twoich przyszłych gości. Aby sprawnie przeprowadzić zbieranie odpowiedzi przedstawiamy Wam kilka rozwiązań, które na pewno pomogą w tej kwestii.

  1. Bądź kreatywna!

 

Nikt nie powiedział, że zaproszenia muszą mieć sztywny, określony wzór – dlaczego więc nie puścić wodzy fantazji? Jeżeli tworzysz obecnie zaproszenia lub weselną stronę internetową – pamiętaj aby zawrzeć w niej siebie. To Wasze święto, a nikt nie lubi otrzymywać oklepanych szablonów.

  1. Zapewnij kilka możliwości odpowiedzi

Może wydawać się troszkę uciążliwe naciskanie na gości w celu uzyskania odpowiedzi. Dlatego, jeżeli chcesz sprawnie otrzymać informację ile osób pojawi się na Twojej uroczystości zapewnij przyszłym gościom kilka możliwości odpowiedzi. Wspomniane w 1cz. Dołączenie odpowiedzi do listu jest jednym z nich. Potwierdzenie telefoniczne czy na stronie internetowej to również dobre rozwiązanie.

  1. Umieść preferowaną datę odpowiedzi dwukrotnie

Chyba każdy kto otrzymał zaproszenie ślubne potwierdzi, że często studiuje się każdy jego detal. Czasami jednak, informacja o dacie odpowiedzi potrafi umknąć. Dlatego warto jest umieścić krótkie podsumowanie najważniejszych dat, w tym terminu odpowiedzi, na końcu Twojego listu.

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply