5 sposobów jak uniknąć nudy na weselu cz.1

5 sposobów jak uniknąć nudy na weselu

 

Nikt nie chce aby goście na weselu poczuli nudę. Jest to prawdopodobnie jeden z największych obaw par młodych przed planowaniem wesela. Koszmary o ziewających gościach, wychodzących przed czasem możesz jednak odrzucić jeżeli wszystko odpowiednio zaplanujesz!

 

Oczywiście nie zagwarantujesz nikomu szampańskiej zabawy, ale możesz uniknąć ich znudzenia gdy zapamiętasz kilka naszych porad.

 

  1. Uważnie zaplanuj czas

Na wstępnie warto zwrócić uwagę na przerwę czasową pomiędzy ślubem a weselem. Może być tutaj zbyt długa przerwa, która zmęczy gości. Jeżeli obawiasz się tego, warto uprzedzić gości żeby życzenia składali przed salą weselną. Jeżeli jednak nie masz możliwości wypełnienia lub skrócenia tej luki – zapewnij gościom open bar wcześniej, a także kilka przystawek na tackach.

 

  1. Wykwintne jedzenie

Wszyscy przecież wiedzą, że droga do serc weselnych gości prowadzi przez ich żołądki J Zwróć uwagę, żeby Twój catering był naprawdę dobrej jakości i potrafił zaskoczyć gości nowością. Nie mówimy tutaj przecież o uginających się stołach czy 10 potrawach zaraz po sobie.

 

  1. Rozrywka na wysokim poziomie

Jeżeli zapraszasz dzieci na wesele, z pewnością zapewnisz im atrakcję czy animatorów. Dlaczego nie zrobić tego samego dla innych gości? W przerwach od tańczenia z pewnością będą chcieli między sobą porozmawiać czy pośmiać się. Może puzzle czy krótkie gry planszowe, za które można wygrać nagrody? Dobry DJ także powinien zapewnić Ci kilka zabaw wprowadzanych na bieżąco na weselu. Ponadto pomyśl o np. krótkiej lekcji tańca, tak aby każdy poczuł tą gorączkę sobotniej nocy!

 

No Comments Yet.

Leave a reply