5 sposobów jak uniknąć nudy na weselu cz.2

5 sposobów jak uniknąć nudy na weselu

Nikt nie chce aby goście na weselu poczuli nudę. Jest to prawdopodobnie jeden z największych obaw par młodych przed planowaniem wesela. Koszmary o ziewających gościach, wychodzących przed czasem możesz jednak odrzucić jeżeli wszystko odpowiednio zaplanujesz!

Oczywiście nie zagwarantujesz nikomu szampańskiej zabawy, ale możesz uniknąć ich znudzenia gdy zapamiętasz kilka naszych porad. Poniższej przedstawiamy kolejne dwa sposoby.

  1. Zaplanuj czas odpoczynku

Większość wesel zaczyna się późnym popołudniem lub wieczorem i trwa do późnej nocy. To bardzo dużo czasu, podczas którego nawet najwytrwalsi imprezowicze mogą mieć momenty kryzysu czy zmęczenia. Co więcej, spędzą ten czas prawdopodobnie tylko w dwóch lokalizacjach. Postaraj się zapewnić im atrakcję podczas chwili przerwy. Może obok recepcji czy na zewnątrz ustawić bar ze słodkościami? Gry planszowe są także fajny rozwiązaniem. A może fotobudka, pokaz magika czy barmanów? Pomysłów jest mnóstwo!

  1. Stwórz przestrzeń zachęcającą do chwilowego postoju

Podczas wesela zaaranżuj przestrzeń do odpoczynku. Z pewnością wygodne kanapy i fajne otoczenie (m.in. dekoracja, śmieszne teksty sugerujące że jest to miejsce relaksu) sprawią, że goście chętnie będą w nim odpoczywać. Czy powinnaś być smutna, że nie tańczą? Absolutnie nie! Goście też potrzebują chwili odpoczynku, a taka kreatywna przestrzeń z pewnością zostanie bardzo doceniona.

 

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply