5 usług weselnych, których nie powinnaś pominąć! cz.1

5 usług weselnych, których nie powinnaś pominąć!

Jest kilka wydarzeń bardziej przerażających, stresujących i kosztownych niż ślub - wybierając datę, wybierając miejsce, kupując sukienkę i nazywając przyjęcie weselne, perspektywa zrezygnowania z jakiejś usługi może stać się dość kusząca! Dla większości ludzi ślub to okazja do uczczenia związku z przyjaciółmi i rodziną.

  1. Fotograf

 

Profesjonalna fotografia ślubna jest kosztowna i słusznie - profesjonalny fotograf potrafi sprawić, że najważniejsze momenty tego wspaniałego dnia zostaną właściwie uchwycone. Da ci obrazy, do których będziesz wracać przez wiele najbliższych lat. Ale koszt tej usługi weselnej może sprawić, że wiele z nas zastanawia się nad sensownością poniesienia takiego wydatku. W erze smartfonów każdy może być fotografem.

Jeśli jednak nie zarezerwujesz profesjonalnego fotografa, ryzykujesz, że w najlepszym przypadku znajdzie się mnóstwo złych zdjęć weselnych, a w najgorszym razie nie ma w cale zdjęć weselnych. Fotograf zawodowy jest warty swojej ceny. Jeśli masz ograniczony budżet, porozmawiaj ze swoim fotografem o przygotowywaniu standardowego pakietu - możesz zrobić bez zdjęć ślubnych panny młodej z wdziękiem ozdobionych jednym z jego butów. Zarezerwuj fotografa od ośmiu miesięcy przed ślubem.

  1. DJ lub zespół

Możesz pomyśleć, że nie potrzebujesz DJ-a, ani zespołu na żywo, aby grać dobrą muzykę na przyjęciu weselnym. Przecież iPod lub laptop podłączony do kilku przyzwoitych głośników będzie w porządku, prawda? Ale kilka rzeczy może zrujnować wesele szybciej niż gość, który dobierze się do Twojej listy przebojów. Zatrudnianie profesjonalnego DJ-a lub zespołu weselnego może pomóc w walce z katastrofami, zapewniając, że że będą odpowiednie przerwy i że utwory są grane we właściwej kolejności i że wszystkie żądania są ważone równomiernie.

No Comments Yet.

Leave a reply