5 usług weselnych, których nie powinnaś pominąć! cz.2

5 usług weselnych, których nie powinnaś pominąć! cz.2

Jest kilka wydarzeń bardziej przerażających, stresujących i kosztownych niż ślub - wybierając datę, wybierając miejsce, kupując sukienkę i nazywając przyjęcie weselne, perspektywa zrezygnowania z jakiejś usługi może stać się dość kusząca! Dla większości ludzi ślub to okazja do uczczenia związku z przyjaciółmi i rodziną.

  1. Profesjonalny katering

Kiedykolwiek próbowałeś przygotować posiłek dla 300 osób samodzielnie? Nawet jeśli masz wystarczająco dużo czasu przed przed ślubem, ogromna akcja gotowania przed ślubem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dobry dostawca żywności przygotuje dla Twoich gości mięso lub wegetariańskie warianty, ale ważne jest również, abyś mógł wybrać odpowiedni posiłek. Jeśli karmisz swoich sprzedawców czymś innym niż to, co karmisz swoich gości, upewnij się, że umieścisz to w umowie przed podpisaniem. Zacznij szukać cateringu, kiedy tylko zdecydujesz się na miejsce, około dziewięciu do dziesięciu miesięcy przed ślubem

4. Wyjątkowy transport na wesele

Wynajęcie limuzyny na przyjęcie weselne może wydawać się ekstrawaganckie, ale najczęściej jest to najłatwiejszy sposób na dotarcie do ceremonii i przyjęć - szczególnie jeśli Panna młoda ma nosić długą suknię z wieloma dodatkami. Limuzyny dodają uroku i klasy do wesela, ale wynajęcie samochodu zapewnia również, że wesele - a być może nawet niektórzy goście - znajdą się w rękach godnego zaufania kierowcy.

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warsazwa

No Comments Yet.

Leave a reply