6 sposobów by przestać się stresować i zacząć czerpać przyjemność z planowania wesela! Cz.1

6 sposobów by przestać się stresować i zacząć czerpać przyjemność z planowania wesela! Cz.1

Dzisiaj opowiemy Wam o tym jak cieszyć się planowaniem wesela. Dla wielu par jest to czas niezwykle stresujący, pełny napięcia. Stereotyp przyszłego Pana młodego obrazuje nam mężczyznę niezainteresowanego rozwojem sytuacji, podczas gdy wszystko jest na barkach Panny młodej (marzącej oczywiście o ślubie jak z bajki! J ). Ale to tylko stereotyp, a wesele może być fantastyczną i niezwykle zabawaną przygodą dla Was obojga!

 

Jeżeli już planujesz wesele – zapewne zdarzyło Ci się doświadczyć stresu. Od list rzeczy do zrobienia, do podjęcia ostatecznych decyzji jest długa drogą, podczas której w głowie pojawi się tysiące pomysłów, często niemożliwych do wykonania jednocześnie. Ale planowanie wesela powinno być przyjemne!

 

  1. Nagradzaj siebie za ukończenie monotonnych zadań

Po tygodniach przemyśleń zarezerwowałaś już florystkę? Trzeba to uczcić! Każda „odhaczona” na liście czynność powinna być powodem do radości – właśnie wykonałaś kolejny krok do swojej wymarzonej uroczystości. Pamiętaj także, że nie musisz, a wręcz nie możesz znać się na wszystkim! Nie odróżniasz kwiatów? Poproś mamę o pomoc! Nic na siłę moja droga J Delegowanie zadań nie tylko sprawi, że będzie Ci łatwiej, ale też będziesz miała więcej czasu na rzeczy, na których naprawdę Ci zależy!

 

  1. Eksperymentuj na żywym organizmie

Zamiast wybierać muzykę w domowym zaciszu, wybierz się z partnerem do restauracji z muzyką live! Zobaczysz, które kawałki najlepiej rozkręcają parkiet, a do tego znacząco poprawisz sobie humor! Sukces gwarantowany. Podejmowanie decyzji w radosnym otoczeniu sprawia, że stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. A w takiej atmosferze kreatywność na pewno Cię zaskoczy!

No Comments Yet.

Leave a reply