6 sposobów by przestać się stresować i zacząć czerpać przyjemność z planowania wesela! Cz.2

6 sposobów by przestać się stresować i zacząć czerpać przyjemność z planowania wesela! Cz.2

Zaangażuj swoją rodzinę i znajomych w planowanie

Jeżeli Twoja rodzina zaangażuje się w organizację Twojego wesela – możesz być pewna, że nie zabraknie Ci doradców. Wspólne omówienie spraw i problemów podczas rodzinnego obiadu z pewnością pozwoli Ci spojrzeć na przygotowania z innej perspektywy. Możesz także poprosić swoją druhnę o pomoc, np. przy realizowania pomysłów DIY (zrobionych własnoręcznie). Taki wieczór przy winie i pizzy będzie fantastycznym preludium do nadchodzącego wesela!

 

Dodaj odrobinę rywalizacji

Rywalizacja działa bardzo mobilizująco i stymulująco. Dlaczego by nie założyć się z narzeczonym kto pierwszy zrobi dane zadanie? Nagroda – kto stawia najbliższe wyjście do kina. Możesz też rzucić wyzwanie swoim znajomym. Cokolwiek wpadnie Ci do głowy, zamiana żmudnego planowania w grę sprawi, że wszyscy będę czerpać z niej radość, czekając na wielki finał – Twoje wesele.

 

Pamiętaj co jest w tym wszystkim najważniejsze

Każda Panna młoda przyzna, że planowanie wesela nie było łatwym zadaniem. Jeżeli zaczynasz czuć się sfrustrowana, zawsze możesz skierować się do wedding plannera. Nie ma konieczności by zorganizował za Ciebie całą uroczystości. Czasami wystarczy delikatna porada, by nakierować Cię na właściwe tory. Jakkolwiek idą Twoje plany – pamiętaj, że będzie to najwspanialszy dzień Twojego życia!

 

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply