7 porad jak zorganizować kwiaty na Twoje wesele cz.2

7 porad jak zorganizować kwiaty na Twoje wesele cz.2

Bez wątpienia Twój bukiet ślubny to jeden z kluczowych elementów na weselu. Jego kolorystyka wyznacza tonację wesela, widoczny będzie na najbardziej wzruszających ujęciach z tego dnia. Zanim zdecydujesz się na wybór dekoracji Twojego ślubu przedstawiamy krótki poradnik jak wybrać kwiaty na Twoim weselu.

  1. Pamiętaj o stylu.

Łatwiej jest wybrać bukiet weselny, gdy Twoja sukienka jest już gotowa. Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniego balansu pomiędzy kolorystyką bukietu, dodatków i sali weselnej. Dla przykładu, jeżeli dodatki w sukni umieszczone są na dole, bukiet powinien balansować kompozycję poprzez bardzije okrągły niż trójkątny kształt. Jeśli natomiast detale i wzory znajdują się na plecach, możesz zdecydować się na większy, trailing bukiet, który dopełni kompozycji i nie przyćmi gown.

Istotny elementem jest też wybór kwiatów w odcieniach białych i kremowych. Pamiętaj, że nie zawsze są one równe a odcień potrafi narobić wiele zamieszania!

  1. Dobre wykończenie.

Będziesz trzymała swój bukiet przez dużą część tego wspaniałego dnia. Pomyśl o dobrym wykończeniu tak, aby bukiet rzymało się pewnie i komfortowo. Warto też, aby bukiet zawierał coś co jest dla Ciebie ważne i sentymentalne np. kawałek materiału, przypinka.

  1. Zanim nadejdzie ten wielki moment - przećwicz trzymanie bukietu!

Jest to bardzo ważne, gdyż częstym błędem jest trzymanie bukietu zbyt mocno, z uniesionymi ramionami. Bądź zrelaksowana i rozluźniona!

No Comments Yet.

Leave a reply