Co śledzić na instagramie?

Witajcie! Dzisiejszym wpisem chcielibyśmy przybliżyć Wam listę kilku kont na instagramie z branży ślubno-weselnej, które bardzo warto śledzić! Znajdziecie na nich mnóstwo inspiracji, ciekawych rozwiązań i nowości ze świata Wedding.

  1. Lesteteschercheuses

Jedna z najważniejszych francuskich agencji ślubnych z siedzibą w Paryżu. Na ich Instagramie możemy podziwiać jakie pomysły na ślub mają konsultantki Les Tetes Chercheuses i jak spełniają marzenia, organizując przyjęcia w Prowansji, Paryżu, na Lazurowym Wybrzeżu czy destination weddings.

  1. Martha_weddings

Nie ma świata kuchni bez Marthy Stewart, jednak czy słyszeliście o Martha Stewart Wedings? Ten instagram to niekwestionowane źródło pięknych zdjęć z przyjęć weselnych, w detalach i

  1. Oncewed
  2. Stylemepretty
  3. Snippetandink

Trzy bardzo cenne bazy ślubnych inspiracji. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na przyjęcie weselne, dekoracje, suknie ślubne, wygląd zaproszeń, prezenty dla gości czy sesje w plenerze. Przy szukaniu motywu na własne przyjęcie weselne, wszystkie trzy profile podpowiedzą jakie ślubne trendy królują w danym momencie i z pewnością okażą się pomocne w znalezieniu rozwiązań, na które sami moglibyśmy nie wpaść.

  1. Whitefashionphotographer

Instagram z pięknymi portretami ślubnymi, w wykonaniu fotografa włoskiej edycji magazynu Weddings. Zdecydowanie warto zajrzeć na ten profil, choćby dla zachwytu nad czarno-białymi kadrami i klimatem zdjęć.

  1. Brides

Kolejna kopalnia inspiracji, tym razem od amerykańskiej edycji magazynu BRIDES. Wiele pomysłów i rad dla każdej Panny Młodej oraz moc cytatów, na momenty, gdy już nie możesz doczekać się Tego Dnia.

  1. Ninecakes

Najsłodszy instagram z naszej listy, bo jedyny poświęcony tylko i wyłącznie weselnym tortom. Szukacie pomysłu na kilkupiętrowy tort, który zachwyci wszystkich gości? Z pewnością znajdziecie inspiracje na @ninecakes

  1. Lisavorce

Chcecie podejrzeć jak wygląda za kulisami praca wedding plannerki odpowiedzialnej za organizację ślubu John’a Legend’a i Chrissy Teigen? Po zdjęciach wiemy jedno – bajkowo. Lisa Vorce, jako absolutna profesjonalistka w branży, specjalizuje się w organizacji ślubów plenerowych. Ten instagram zapiera dech piersiach!

 

No Comments Yet.

Leave a reply