Jak stworzyć unikalną atmosferę przyjęcia weselnego?

Jak stworzyć unikalną atmosferę przyjęcia weselnego?

 

Planując wesele, ty i twój narzeczony możecie odkryć swój własny styl. Tworzenie dekoracji i motywów przewodnich na podstawie własnych zainteresowań może sprawić, że wasze przyjęcie weselne będzie miało ten unikatowy charakter. Przed eksplorowaniem własnego stylu proponujemy Wam zadać sobie 5 pytań, które pomogą Wam stworzyć wspaniałą atmosferę:

  1. Czy masz jakieś hobby? Jak mógłbyś włączyć je do swojego przyjęcia? Może pasjonujesz się sztuką i chciałbyś wcielić w życie tematyczne gry? A może pasjonujesz się żeglarstwem i w takim otoczeniu chciałabyś zorganizować swoje przyjęcie?
  2. Czy Twoja rodzina pochodzi z określonego kręgu kulturowego? Dlaczego by nie wcielić w swoją uroczystość weselną tradycji regionu, z którego pochodzisz? Wszystko, od ubioru po menu, może oddać dziedzictwo kulturalne regionu lub społeczności , z której pochodzisz.

 

  1. Czy masz słabość do określonej pory roku lub daty? Jeżeli kochasz zimę, dlaczego by nie zorganizować śnieżno-białego wesela w grudniu? Piękna, polska złota jesień również daje wiele możliwości dla kreacji wyjątkowej uroczystości.

 

  1. Czy lubisz zabawy na świeżym powietrzu? Uroczystość weselna open-air, jest coraz popularniejszym wyborem wśród par młodych. Takie rozwiązanie daje bardzo szeroki wachlarz możliwości.

 

  1. Czy lubisz podróżować? A może zorganizować ślub za granicą, w Twoim wymarzonym miejscu? Jeżeli chcesz zostać w domu, czemu by nie nazwać stołów nazwami wymarzonych miejsc, które razem odwiedziliście? Kąciki kulinarne z różnych zakątków świata też są fantastycznym pomysłem.

 

Nasze Wesele – Agencja Ślubna

No Comments Yet.

Leave a reply