Kilka sposobów by wprowadzić element gry na Twoim weselu!

  • Kilka sposobów by wprowadzić element gry na Twoim weselu!

Gry planszowe nie bez powodu w ostatnim czasie bardzo zyskały na popularności. Jest to rozrywka na fajnym poziomie, która umili czas osobie w każdym wieku. Zastanawiasz się jak urozmaicić wolną przestrzeń oraz czas pomiędzy tańcami dla Twoich gości? Gry to jedno z rozwiązań! Poniżej przedstawiamy kilka propozycji jak moglibyście wprowadzić ten element do waszego wesela!

Gry barowe

Idealne dla lekkich kolacji, pozwalają nawiązać luźne rozmowy i lepiej poznać się członkom Twoich rodzin. Rzutki czy bilard to fajne urozmaicenie sobotnich tańców.

 

Czas na… (mini) golfa!

Idealną chwilą relaksu i odprężenia będzie partyjka minigolfa. Twoi goście z pewnością to docenią, a leniwy poranek przed poprawinami nabierze więcej kolorytu.

Gry na trawniku

Są idealnym rozwiązaniem podczas wesel organizowanych w ciepłej porze roku. Krykiet, torebki z grochem, szachy, gumowe kręgle czy jenga to fantastyczna zabawa. Połączona z kilkoma drinkami i kocykiem będzie świetnym miejscem do odpoczynku.

Gry zręcznościowe

Ty lub Twój mąż dorastaliście przy zręcznościówkach? Dlaczego by nie włączyć jedną z nich na waszym weselu! Gry video czy klasyczny pinball to fantastyczna podróż w czasie. A może dołączyć jakiś element wygranej? Dla wygranego, weselny, złoty medal! Gwarantujemy świetną zabawę J

Noc pokera

Ciekawym rozwiązaniem jest też zorganizowanie kącika pokera na weselu. Jeżeli zatrudnisz profesjonalnego dealera to gra będzie płynna i nie wciągnie graczy bez opamiętania (prawdziwe rozgrywki potrafią trwać kilka godzin!)

 

Nasze Wesele – Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply