7 porad jak zorganizować kwiaty na Twoje wesele cz.1

7 porad jak zorganizować kwiaty na Twoje wesele cz.1

 

Bez wątpienia Twój bukiet ślubny to jeden z kluczowych elementów na weselu. Jego kolorystyka wyznacza tonację wesela, widoczny będzie na najbardziej wzruszających ujęciach z tego dnia. Zanim zdecydujesz się na wybór dekoracji Twojego ślubu przedstawiamy krótki poradnik jak wybrać kwiaty na Twoim weselu.

 

  1. Zastanów się jaką rolę będą pełniły kwiaty na Twoim weselu. Czy Towarzyszyć Ci będą przez cały dzień czy może stanowić będą jedynie dodatek do dekoracji i motywu przewodniego? Istotnym elementem jest rozstrzygnięcie czy kwiaty stanowić będę podstawę budżetu czy traktowane będą jedynie jako dodatek. Istotnym jest, by kwiaty skomponowane były według Twoich upodobań, być indywidualnie dopasowane.

 

  1. Wybierz florystę, który potrafi pracować w określonym budżetem. Ważne jest też czy osoba, która będzie komponowała Twój bukiet potrafi słuchać. Tylko wtedy skomponuje go tak jak sobie to wymarzyłaś! Pamiętaj jednak, że oprawa florystyczna kosztuje. Omów wcześniej możliwości i szacunkowe koszta. Aby nakreślić florystce Twój kierunek warto na spotkaniu pokazać kilka wybranych przez Ciebie inspiracji..

 

  1. Kupuj lokalnie i sezonowo! Twój florysta powinien zaproponować kwiaty odpowiednie do pory roku i sezonu, a także znać hurtownie w których ceny nie zjedzą Twojego weselnego budżetu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Jeżeli Twój budżet napotka problemy – być kreatywna! Dla przykładu, Twoja świadkowa może zrezygnować z dużego bukietu na rzecz single bloom or small posy. Nie musisz też korzystać z wystawnych wazonów. Wydawaj też mądrze – kwiaty na wejściu zostaną obejrzane tylko raz, podczas gdy goście większość czasu spędzą przy stole i na sali weselnej. Pamiętaj też o dobrym ułożeniu oraz inexpensive foliage co może sprawić wrażenie większej ilości kwiatów!.

No Comments Yet.

Leave a reply