List z podziękowaniem po weselu

List z podziękowaniem po weselu

W dzisiejszych czasach jest coś niezwykłego w otrzymywaniu tradycyjnych listów pocztą, a otrzymanie ręcznie napisanej wiadomość jest odbierane bardzo osobiście. Gdy opadną już emocje związane z weselem, jego organizacją i całą otoczką – warto zatrzymać się na moment i podziękować gościom za przybycie i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia. To wspaniała okazja by podtrzymać kontakt ze wszystkimi obecnymi na uroczystości oraz wyrazić swoje przemyślenia i wdzięczność za życzenia czy prezenty.

Warto pomyśleć o kartach z podziękowaniem zawczasu, i jeszcze przy planowaniu wesela zamówić ich odpowiednią ilość. Gdy po weselu, otoczona kwiatami zobaczysz stos kartek – na pewno nie zabraknie Ci motywacji by je wypełnić.

 

Zgodnie z zachowaniem savouir vivre masz cały rok na przesłanie takich podziękowań, jednakże w erze internetu warto zrobić to w przeciągu maksymalnie kilku miesięcy. W takim liście możemy też zawrzeć mały upominek, np. w postaci wspólnego zdjęcia z wesela czy ważnych wspólnych chwil.

Warto o tym pamiętać, wyrażając tym samym naszą wdzięczność za obecność w życiu. Takie osobiste podziękowanie na pewno zostanie docenione i zapamiętane. Może być także wręczone osobiście podczas spotkania, naprawdę nie chodzi tu o nadzwyczajną, pompatyczną formę – i choć po trudach przygotowania do wesele możemy o tym zapomnieć - warto zrobić to z klasą.

Nasze Wesele – Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply