Odżywianie: intensywne odchudzanie przed weselem – tak czy nie?

Odżywianie: intensywne odchudzanie przed weselem – tak czy nie?

Zostały cztery tygodnie do Twojego wielkiego dnia, a ty dalej nie zadbałaś o swoją linię? Obecnie w każdym magazynie z branży ślubno-weselnej znajdziemy porady jak szybko zrzucić kilka kilogramów przed weselem. Zostaje to podniesione do rangi jednej z najważniejszych rzeczy w przygotowaniu przed Twoją uroczystością.

Dlaczego jednak odchudzanie stało się tak istotną kwestią przed weselem? Oczywiście, wszyscy chcielibyśmy wyglądać perfekcyjnie w tym dniu, ale nie możemy tutaj popaść w paranoję. Twoi goście weselni to najbliżsi CI ludzie i uwierz mi – te 2 kilogramy na plus czy minus naprawdę nie zrobię wielkiej różnicy.

Dlaczego nie powinniśmy wprowadzaj rygorystycznej diety przed weselem?

Planowanie wesela to bardzo wymagające i stresujące zadanie. Skomponowanie listy gości, skoordynowanie uroczystości, wybór cateringu, atrakcje, formalności…  Jestem przekonana, że nie jest to najlepszy moment na bycie głodnym (i przez to rozdrażnionym). Dodatkowe obciążenie psychiczne związane z koniecznością pilnowania wagi i kalorii na pewno nie jest Ci teraz potrzebne.

Uwierz mi, tych 100 osób którzy wybierają się na Twoje wesele także tak myśli. Jeżeli boisz się o zdjęcia – spokojnie, Twój fotograf wybierze najlepsze ujęcia, uwzględni Twoje uwagi.

Pamiętaj to Twój dzień, a długie i męczące przygotowania mogą przeszkodzić Ci w pełnym czerpaniu z niego radości.

Nasze Wesele - Agencja Ślubna

No Comments Yet.

Leave a reply