Pomysły na stół z przekąskami

Pomysły na stół z przekąskami

 

Zastanawiasz się jak urozmaicić przekąski na Twoim weselu? Tradycyjny drewniany stół ze smalcem i wędlinami to dla ciebie troszkę za mało? Proponujemy Ci wprowadzić kilka unikatowy stołów z przekąskami podczas Twojego wesela! Poniżej przedstawiamy kilka zebranych pomysłów:

 

  1. Szkocka i cygara

Propozycja głównie dla Panów. Stolik zapełniony różnego rodzajami whisky oraz cygara. Mężczyźni będą zachwyceni!

  1. Lokalne smaki

Ustaw stół z wyborem najlepszych lokalnych smaków i unikalnych specjalności. Wybór może być ogromny – od oryginalnych mięs do słodkości i wyjątkowych piw.

  1. Zjedz to co zrobisz!

Daj swoim gościom odpowiednie składniki i czekaj na efekty! Mogą być to słodkości (np. pianki), grillowane pomidorki, stoisko z lodami (prawdziwy hit ostatniego sezonu). Fajnym rozwiązaniem będzie też ustawienie kilka przepisów na unikalne drinki wraz z przygotowanymi składnikami.

  1. Słone sery lub gorąca czekolada

Fajnym rozwiązaniem jest też organizacji dwóch stołów – słodkiego z różnego rodzaju serami, oliwkami, orzeszkami, warzywami i chlebkiem, a także drugim – z fontanną czekolady i mnóstwem owoców!

  1. Walka z upałami

To kolejna propozycja na twój dodatkowy stół. Oferując sprawdzone metody orzeźwienia zrobisz swoim gościom olbrzymią przysługę. Lody, dobrze schłodzone napoje, kawa czy świeżo wyciskane soki będę strzałem w 10 podczas upalnych dni.

  1. FOOD TRUCK

Uwielbiasz coś, co jest dostępny tylko w Twoim ulubionym foodtracku? Dlaczego nie zaprosić ich na swoje wesele! Ustrojony i świecący samochód będzie czymś bardzo unikalnym, a fantastyczne jedzenie rozkocha w sobie Twoich gości.

No Comments Yet.

Leave a reply