Porady budżetowe: Fryzura & Make up cz.2

Porady budżetowe: Fryzura & Make up cz.2

3. Komunikuj rzeczowo swoje idee

Jest to bardzo ważne by oszczędzić sobie późniejszego bólu głowy. Jasno sprecyzowane sugestie dotyczące Twojego przyszłego wyglądu pozwolą oszczędzić Ci wiele czasu i nerwów. Rozpocznij od jasnego zaplanowania kto, kiedy i gdzie potrzebował będzie danych usług. Dowiedz się wcześniej jak dużo czasu potrzebować będzie każdy z artystów.

Poniżej prezentujemy kilka pytań, które powinnaś sobie zadań przed rezerwacją u Twojego zespołu do spraw ślubnego wyglądu:

  1. Jak wiele osób skorzysta z ich usług? (panna młoda, świadkowa, rodzice...?)
  2. Jakie konkretnie usługi są potrzebne?
  3. Czy potrzebuję usług na miejscu czy mogę dojechać?
  4. Jaki koszt usługi na osobę możesz ponieść?
  5. Jaka jest polityka anulowania rezerwacji?
  6. Czy jest możliwy makijaż / fryzura próbna, jeżeli tak to w jakiej cenie?
  7. Czy jest dodatkowa opłata za dzieci?

4. Sprawdź referencje i rekomendacje

Przed wyborem jakichkolwiek usług z branży ślubno-weselne, a w szczególności z tematyki wyglądu - niezbędnym jest aby przed rezerwacją sprawdzić czy osoba posiada odpowiednie doświadczenie. Rozpocznij od sprawdzenia profilu facebook i strony internetowej. Możesz też napisać krótkie zapytanie do firmy z prośbą o przedstawienie referencji. Jeżeli znasz kogoś, kto skorzystał z usługi - zapytaj się co podobało się najbardziej, a co mogłoby zostać poprawione. Jeżeli zaczynasz od zera i nie masz wybranych artystów - możesz zadzwonić do najbliższej agencji ślubnej z prośbą o rekomendację - z pewnością pomogą Ci wybrać odpowiednie miejsce. Możesz zapytać się także innych podwykonawców, np. fotografa czy kamerzysty o polecenie.

 

No Comments Yet.

Leave a reply