Przed weselna opieka nad cerą cz.1

Przed weselna opieka nad cerą | Porady jak mieć piękną cerę

 

Jak dbac o cerę przed weselem?

Czas przed uroczystością weselną jest niezwykle ekscytujący. Jednakże, musimy pamiętać że proces planowania wiąże się ze stresem i nierzadko zarwanymi nocami J To wszystko może niestety odbić się na Twojej cerze, pozostawiając na niej zaczerwienienia czy niedoskonałości. Oczywiście, dobra makijażystka będzie w stanie zatuszować Twoje problemy, ale skóra jest jak płótno, a im zdrowsze i gładsze – tym lepiej będzie wyglądał makijaż w Twoim wielkim dniu. Poniżej przedstawiamy kilka porad jak zapewnić by Twoja cera wyglądała zjawiskowo podczas wesela:

 

Traktuj dobrze suchą skórę

 

Jeżeli masz suche lub łuskowate miejsca na swojej cerze, podkład i korektor uczepią się tych miejsc i powodować, że twój make up będzie wyglądać niewłaściwie. Twoim rytuałem powinno być złuszczanie martwego naskórka raz w tygodniu. Używaj kolistych ruchów, ale nie trzyj zbyt mocno, gdyż możesz w ten sposób podrapać lub podrażnić skórę.

 

 

Rytuał czyszczenia - twój codzienny obowiązek

Każdego wieczoru zmyj dokładnie swój makijaż za pomocą specjalnych preparatów, balsamów czy olejków. Używaj odpowiednich kosmetyków, gdyż siarczan zawarty w większości mydeł nieprzystosowanych do mycia twarzy de facto wysusza i podrażnia twoją skórę. Stosowanie odpowiednich środków (niekoniecznie tych z najwyższej półki) to klucz do sukcesu. Jeżeli masz wątpliwości jakich środków powinnaś używać - skontaktuj się z lekarzem dermatologiem.

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

#slub #wesele #poradnik #cera #sucha #skóra

No Comments Yet.

Leave a reply