Przed weselna opieka nad cerą cz.2

Przed weselna opieka nad cerą | Porady jak mieć piękną cerę

Jak dbac o cerę przed weselem?

Czas przed uroczystością weselną jest niezwykle ekscytujący. Jednakże, musimy pamiętać że proces planowania wiąże się ze stresem i nierzadko zarwanymi nocami J To wszystko może niestety odbić się na Twojej cerze, pozostawiając na niej zaczerwienienia czy niedoskonałości. Oczywiście, dobra makijażystka będzie w stanie zatuszować Twoje problemy, ale skóra jest jak płótno, a im zdrowsze i gładsze – tym lepiej będzie wyglądał makijaż w Twoim wielkim dniu. Poniżej przedstawiamy drugą część porad jak zapewnić by Twoja cera wyglądała zjawiskowo podczas wesela:

Rutyna nawilżania

Bardzo wiele z nas ma odwodniony organizm. Niestety, pijemy zbyt mało wody co bezpośrednio wpływa na wygląd naszej cery. Aby to zmienić należy dostarczać naszemu organizmowi dużej ilości płynów, ale także nakładać kremy nawilżające każdego dnia. Taka kuracja ukoi podrażnienia.

Bardzo delikatne usta

Dzień przed weselem, delikatnie wypoleruj swoje usta miękką, nieużywaną szczoteczką do zębów i nałóż nawilżający balsam do ust. To zapewni Ci łatwość w nałożeniu szminki następnego dnia!

 

Jeżeli zastosujesz się do naszych porad z tej i poprzedniej części – wszystko będzie dobrze. Nie stresuj się, Twoja skóra będzie czysta i pełna wigoru w tym najważniejszym dniu!

Nasze Wesele – Agencja Ślubna Warszawa

Jak dbać o skórę?

No Comments Yet.

Leave a reply