Wieczór kawalerski – kogo powinniśmy zaprosić

Kto powinien zostać zaproszony na wieczór kawalerski?

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy omówić temat wieczoru kawalerskiego – być może jednej z waszych najlepszych imprez, podczas której przyszłym Pan młody jest gościem honorowym!

Podczas planowania tego wieczoru, jest kilka prostych rzeczy o których nie powinniśmy zapomnieć. Po pierwsze przemyśl co chciałbyś robić tego dnia. Czy będzie to cały dzień, rozpoczęty np. partyjką w golfa czy krótki, ale intensywny wieczór przy piwie i mocniejszych trunkach? A może cały weekend świętowania. Daj znać swojemu świadkowi i najbliższym kolegom czego oczekujesz – i możemy zacząć planowanie.

 

Gdy już określisz swoje plany na ten dzień, powinieneś pomyśleć o gościach których zaprosisz. Jednym z gości mogą być ojcowie – Twój, ale i Panny młodej. Z pewnością bardzo może też na tę bardziej szaloną część wieczoru.

 

Jeżeli planujesz małe wesele lub w odległej miejscowości czuj się swobodnie by zaprosić gości, którzy nie pojawią się na weselu. Ostatnią rzeczą do przemyślenia są różne grupy znajomych. Możesz być postawiony przed pytaniem czy np. zaprosić brata Panny młodej. Przemyśl wcześniej możliwe problemy i negatywne sytuacje.

Przede wszystkim, pamiętaj jednak że jest to wieczór podczas którego celebrujesz przyszłe wejścia w związek małżeński. Dobre planowanie to klucz to niezapomnianej imprezy i świetnej zabawy.

Nasze Wesele - Agencja Ślubna Warszawa

No Comments Yet.

Leave a reply